[PC-BSD Commits] r14808 - pbi/update

svn at pcbsd.org svn at pcbsd.org
Fri Jan 13 03:32:58 PST 2012


Author: autotrans
Date: 2012-01-13 11:32:57 +0000 (Fri, 13 Jan 2012)
New Revision: 14808

Modified:
   pbi/update/pbi-meta-9
Log:
Auto-Commit of i18n pbi meta data from Pootle


Modified: pbi/update/pbi-meta-9
===================================================================
--- pbi/update/pbi-meta-9	2012-01-13 11:10:41 UTC (rev 14807)
+++ pbi/update/pbi-meta-9	2012-01-13 11:32:57 UTC (rev 14808)
@@ -2376,13 +2376,13 @@
 App[pl]=ATAidle;ATAidle to narzędzie umożliwiające ustawienie właściwości zarządzania energią dysków twardych ATA. Obejmuje to limity czasu gotowości, moc (APM), stawienia poziomu głośności (AAM) i wyświetlające informacje na temat zainstalowanych urządzeń.
 App[pl]=ATanks;Atomic Tanks to gra 2D, gdzie małe czołgi używać karykaturalnie dużych broni aby wysadzić siebie na wzajem. Atomic Tanks jest luźno oparty na klasycznej grze DOS Scorched Earth. Gra jest bardzo elastyczna, co pozwala na grę od dwóch do dziesięciu graczy, dostosowywanie środowiska gry, szeroki asortyment broni i innych przedmiotów.
 App[pl]=AbiWord;Abiword to wolne oprogramowanie przeznaczone do edycji plików tekstowych zbliżone do programu MS Word. Nadaje się do różnorodnych operacji przetwarzania tekstu.
-App[pl]=Abyss Web Server;Serwer WWW Abyss pozwala na umieszczanie witryn sieci Web na twoim komputerze. Wspiera on bezpieczne połączenia SSL/TLS (HTTPS), jak również szeroki wachlarz technologii stron WWW.
+App[pl]=Abyss Web Server;Serwer WWW Abyss pozwala na udostępnianie witryn sieci Web z Twojego komputera. Wspiera on bezpieczne połączenia SSL/TLS (HTTPS), jak również szeroki wachlarz technologii stron WWW.
 App[pl]=Alacarte;Alacarte jest prostym, zgodnym z freedesktop.org edytorem menu dla środowiska GNOME, który pozwala zmienić Twoje menu, w prosty i szybki sposób. Wystarczy kliknąć i edytować, dodawać i usuwać dowolne pozycje w menu.
 App[pl]=Alexandria;Aleksandria jest aplikacją GNOME, które pomogą Ci zarządzać księgozbiorem. Jest napisana w języku Ruby i jest wolnym oprogramowaniem rozprowadzanym na licencji GNU General Public License (wersja 2 lub nowsza).
-App[pl]=Alpine;Alpine to szybki, łatwy w obsłudze klient e-mail, który jest odpowiedni zarówno dla niedoświadczonych użytkowników, jak również dla tych najbardziej wymagających. Alpine jest oparty na Pine Message System, który również został opracowany na Uniwersytecie w Waszyngtonie. Alpine może się uczyć przez przeszukiwanie i korzystanie z pomocy kontekstowej. Interfejs użytkownika jest wysoce konfigurowalny za pomocą polecenia Alpine Setup.
+App[pl]=Alpine;Alpine to szybki, łatwy w obsłudze klient e-mail, który jest odpowiedni zarówno dla niedoświadczonych użytkowników, jak również dla tych najbardziej wymagających. Alpine jest oparty na Pine Message System, który również został opracowany na Uniwersytecie w Waszyngtonie. Alpine może uczyć się poprzez przeszukiwanie i korzystanie z pomocy kontekstowej. Interfejs użytkownika jest wysoce konfigurowalny za pomocą polecenia Alpine Setup.
 App[pl]=Amarok;Amarok jest odtwarzaczem muzyki dla systemów Unix z intuicyjnym interfejsem. Amarok sprawia, że ​​słuchanie muzyki, którą kochasz jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej - i wygląda świetnie gdy robi to.
 App[pl]=Americas Army;Gra Armia Ameryki zapewnia cywilom perspektywe z wewnątrz i wirtualną funkcję w obecnie najnowocześniejszych  siłach lądowych: Armii Amerykańskiej. Gra została zaprojektowana, aby zapewnić pełne odwzorowanie wielu funkcji Żołnierza. W grze, gracze będą odkrywać postęp indywidualnych i zbiorowych szkoleń w grze. Po ich pomyślnym zakończeniu tych wydarzeń będą przenoszeni do działań w trybie multiplayer w małych jednostkach.
-App[pl]=AmericasArmy;Gra Armia Ameryki zapewnia cywilom perspektywe z wewnątrz i wirtualną funkcję w obecnie najnowocześniejszych  siłach lądowych: Armii Amerykańskiej. Gra została zaprojektowana, aby zapewnić pełne odwzorowanie wielu funkcji Żołnierza. W grze, gracze będą odkrywać postęp indywidualnych i zbiorowych szkoleń w grze. Po ich pomyślnym zakończeniu tych wydarzeń będą przenoszeni do działań w trybie multiplayer w małych jednostkach.
+App[pl]=AmericasArmy;Gra America's Army daje cywilom perspektywę z wewnątrz najnowocześniejszych sił lądowych: Armii Amerykańskiej. Gra została zaprojektowana, aby zapewnić pełne odwzorowanie wielu ról i zadań Żołnierza. Gracze wezmą udział w indywidualnych i zbiorowych szkoleniach. Po ich pomyślnym zakończeniu będą przenoszeni do działań w trybie multiplayer (w małych jednostkach.)
 App[pl]=Anjuta;Anjuta to bardzo wszechstronne Zintegrowane środowisko programistyczne dla C i C++. Napisany w GTK / GNOME i dla GTK + / GNOME, oferuje wiele zaawansowanych narzędzi programowania i programów użytkowych. Jest to po prostu interfejs GUI do kilku narzędzi linii poleceń programów i narzędzi dostępnych dla FreeBSD, które są zwykle uruchamiane w konsoli i są bardzo nieprzyjazne dla użytkownika.
 App[pl]=Apache;Projekt serwera HTTP Apache został stworzony aby rozwijać i utrzymywać serwer HTTP tworzony jako open-source dla nowoczesnych systemów operacyjnych, w tym systemów UNIX i Windows NT. Celem tego projektu jest zapewnienie bezpiecznego, wydajnego i elastycznego serwera, który świadczy usługi HTTP zgodnie z obowiązującymi standardami HTTP. Apache jest najbardziej popularnym serwerem WWW w Internecie od kwietnia 1996. Apache HTTP Server to projekt Apache Software Foundation.
 App[pl]=Ardour;Ardour to cyfrowa stacja robocza audio. Można jej używać do nagrywania, edycji i miksowania wielu ścieżek audio. Tworzyć własne płyty CD, miksować ścieżki dźwiękowe plików wideo. Eksperymentować z nowymi pomysłami na temat muzyki i dźwięku. Generować instalacje dźwiękowe dla galerii 12 głośników. Możliwości Ardour to: wielokanałowe nagrywanie, nieliniowa, nieniszcząca edycja w oparciu o nieograniczone undo / redo, pełne wsparcie automatyzacji, mikser o możliwościach wysokiej klasy miksera przętowego, wiele wtyczek do zmiany przebiegu, kształtu, przesunięcia muzyki, kontrolowanych z poziomu sprzętu w czasie gdy jest on synchronizowany z kodem czasu. Jeśli szukasz narzędzia podobnego do ProTools, Nuendo, Cubase SX, Digital Performer, Samplitude i Sequoia, najpewniej je znalazłeś.
More information about the Commits mailing list