[PC-BSD Commits] r14055 - pbi/update

svn at pcbsd.org svn at pcbsd.org
Tue Nov 29 03:47:17 PST 2011


Author: autotrans
Date: 2011-11-29 03:47:16 -0800 (Tue, 29 Nov 2011)
New Revision: 14055

Modified:
   pbi/update/pbi-meta-9
Log:
Auto-Commit of i18n pbi meta data from Pootle


Modified: pbi/update/pbi-meta-9
===================================================================
--- pbi/update/pbi-meta-9	2011-11-29 10:14:26 UTC (rev 14054)
+++ pbi/update/pbi-meta-9	2011-11-29 11:47:16 UTC (rev 14055)
@@ -2982,6 +2982,8 @@
 App[tr]=BitlBee;BitlBee IRC istemcilerine IM (anlık mesajlaşma) desteğini sağlamaktadır. Sürekli olara IRC istemcisi kullanan kullanıcıların ek bir MSN/AIM/herneyse istemcisi çalıştırmalarına gerek kalmamaktadır.   BitlBee şimdilik şu IM/ağlarını/protokollerini desteklemektedir: XMPP/Jabber (Google Talk dahil), MSN Messenger, Yahoo! Messenger, AIM ve ICQ.
 App[tr]=Blender;Blender ücretsiz açık kaynak kodlu 3D içerik hazırlama uygulamasıdır, GNU Genel Kamu lisansı ile tüm işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir. Ücretsiz, tamamen işlevsel 3D modelleme/render alma/animasyon/oyun geliştirme paketidir.
 App[tr]=Bluefish;Bluefish web tasarımcıları ve geliştiriciler için hazırlamış web siteleri, program kodu ve betik dosyaları hazırlamak için bir çok seöenek sunan güçlü bir düzenleyicidir. Blkuefish bir çok programlama ve işaretleme dilini destekler, ve dinamik web sitelerinin hazırlanması ve geliştirilmesinde etkin olarak kullanılabilir.
+App[tr]=Bygfoot;Bygfoot PC-BSD ve diğer UNIX benzeri sistemler için geliştirilmiş bir futbol menajerlik oyunudur. Gyz Both tarafından ilk olarak hazırlanmış ve dünyenin çeşitli yerlerindeki oyuncuların önerileri ile daha da geliştirilmiştir. Gyz projeyi sonlandırdıktan sonra  Mark Lawrenz devralmış ve halen aktif olarak Bygfoot olarak geliştirmeye devam etmiştir.  Bygfoot bir takımı yönetmenizi sağlar, oyuncuları eğitebilir, satın alabilir veya satabilirsiniz, kredi alabilir, stadyumu işletebilir vb yapabilirsiniz. Başarılı bir menajer olursanız terfi edebilir hatat şampiyon bile olabilirsiniz.  Oyun bilinçli olarak basit tutulmuştur (ama o kadar kolay değildir): Bir gözünüz oyuncularda diğeri de stadyumda olsun.
+App[tr]=Calibre;Calibre tam teşkkülü bir e-kütüphane çözümü olması amaçlanarak geliştirilmiştir, dolayısıyla da kütühane yönetimi, naber beslemelerinin ekitap dönüşümleri ile bunların yanında e-kitap görüntüleyicisi ile bir e-kitap senkronizasyon aracına da sahiptir.
 App[tr]=Chromium;Chromium, tüm İnternet kullanıcılarına güvenli, hızlı ve daha kararlı bir tarayıcı sunmayı amaçlayan açık kaynak kodlu bir tarayıcı projesidir.
 App[tr]=ClamTk;ClamTK ClamAV için gtk2-perl kullanan bir GUI ara yüzüdür. Unix sistemleri için kullanımı kolay bir arayüz olacak şekilde tasarlanmıştır.
 App[tr]=Conky;Conky, ücretsiz hafif, masaüstünde çalışan, X için geliştirilmiş bir sistem izleme uygulamasıdır. Conky Linux ile BSD üzerinde çalıştırılabilen GPL lisansı ile dağıtılan bir yazılımdır.
More information about the Commits mailing list